Hirdetések-Évközi 32.Vasárnap

ÜNNEP
8:30 A plébánia népéért.
16:00 Gyerekmise
18:00 Németh János lelki üdvéért.

November 10. Hétfő 7:00 Attila atyáért és az imakoszorú tagjaiért.
/csendes/

November 11. Kedd Nincs szentmise.

November 12. Szerda 18:00 Hálából. /énekes/

November 13. Csütörtök 18:00 Hálából. /énekes/

November 14. Péntek 18:00 Közös mise elhunyt testvéreinkért.
/énekes/
November 15. Szombat 18:00 Hálából.

November 16. Évközi 33. Vasárnap
8:30 A plébánia népéért.
18:00 Pfund Ede és felesége Anna lelki
üdvéért.

Ma 16 órakor gyerekmise lesz templomunkban.
A gyermekmisét követően-17 órától- tartjuk meg a rózsafüzér titokcserét és a szentségimádást.

Hétfőn a szentmisét reggel 7 órakor tartjuk, a testületi ülés pedig elmarad, mert továbbképzés lesz a papság számára.

Pénteken este 7 órakor a siklósi plébánián fiataloknak, jegyeseknek, fiatal házaspároknak lesz előadás a házasságról és a családról. Szeretettel várjuk az érdeklődőket!

Hirdetjük, hogy november 28-tól november 30-ig Werner József verbita atya vezetésével bentlakásos adventi lelkigyakorlatot lesz Máriagyűdön a zarándokházban és a plébánián mindazoknak, akik a kegyhely kegyelmi környezetében szeretnének felkészülni Karácsony szent titkának megünneplésére. Jelentkezési határidő, november 23. Jelentkezési lapot a máriagyűdi sekrestyéből lehet kérni, illetve a máriagyűdi honlapról letölthető.

A Szent Mór Iskolaközpont nyílt napot tart
-november 11. kedd 7.50 – 11.00 leendő elsősök részére
-november 18-án a leendő gimnazisták (négyosztályos ) részére
-november 14. 15.30 – 16.30 Iskolanyitogató (leendő elsősök s szüleik részére játék,ismerkedés, beszélgetés)