Hirdetések Évközi 24.Vasárnap

negyedik évfordulójára.

Szeptember 14. Hétfő 7.00 Antal és Ilona lelki
üdvéért./csendes/
Szeptember 15. Kedd Nem lesz szentmise.

Szeptember 16. Szerda 7.00 Egy beteg gyógyulásáért.
/csendes/

Szeptember 17. Csütörtök 7.00

Szeptember 18. Péntek 7.00

Szeptember 19. Szombat 18.00 A Wolf család elhunyt tagjaiért.

Szeptember 20. Évközi 25. Vasárnap
9.00 A plébánia közösségért.

A Szentatya által a tavalyi évben meghirdetett imanaphoz hasonlóan Erdő Péter bíboros úr Veres András püspök úrral egyetértésben szeptember 14-re, a Szent Kereszt Felmagasztalásának ünnepére országos imanapot hirdet „Az üldözött keresztényekért és azokért, akik hazájukból elvándorolni kényszerülnek”. Kérik a híveket, hogy aznap minden szentmisében közösen imádkozzák el egy iraki keresztény testvérünktől kapott – imádságot, valamint egy Miatyánkot és egy Üdvözlégyet. Az imádságot mi a mai napon tartjuk meg.

Jövő vasárnap a reggeli szentmise 9 órakor fog kezdődni.

Szeptember 19-én Szombaton lesz a Családok Búcsúja és a Ministráns Búcsú Máriagyűdön.

2015. október 3-án lesz a Bátai kegyhely 600 éves jubileuma. Az eseményre zarándoklatot szervezünk a Máriagyűdi Plébániával együtt. A busz 11 órakor indul a Városháza elől. A Szentmise 15 órakor kezdődik Bátán.
A zarándoklat költsége 2000 forint. Feliratkozni a sekrestyében vagy a plébánia irodán lehet.

Megjelentek a jövő évi naptárak, kalendáriumok. A sekrestyében és a plébánián elérhetők ezek a kiadványok.

Váradi János egykori siklósi káplán pénteken a Kalocsai Kórházban elhunyt.
Váradi János 62 éves volt. Foglaljuk imádságainkba!