Hirdetések Szentháromság Vasárnapján

SZENTHÁROMSÁG VASÁRNAPJA
2016.május 22-29.

Május 22. Szentháromság Vasárnapja

18.00 Férj halálának 8.évfordulójára.

Május 23. Hétfő 18.00 Elhunyt testvérünkért./csendes/

Május 24. Kedd Nem lesz szentmise.

Május 25. Szerda 18.00 Attila atyáért és az imakoszorú tagjaiért./csendes/

Május 26. Csütörtök 18.00 Jeszenszky és Gregina család elhunytjaiért./csendes/

Május 27. Péntek 18.00

Május 28. Szombat 18.00 Torjanácz Márk és szülei lelki üdvéért.

Május 29. ÚRNAPJA

Ma van templomunk búcsúnapja. A reggeli szentmise után, 10 órától szentségkitétel lesz, majd elkezdődik a szentségimádás. Az esti szentmisét Keresztes Andor és Porpáczy Attila plébános urak celebrálják.

Kedden 15 órától imaóra lesz a templomban.

Szerdán 17 órakor hagyományos Orbán napi ünnepi megemlékezés lesz az Orbán szobornál. Erre az ünnepségre szeretettel várnak mindenkit a szervezők.

Csütörtökön 18 óra 45 perctől filmvetítés lesz a plébánián.

Szombaton 10 órától 12 óráig Nikodémus óra lesz templomunkban. Fliszár Károly zalaszentbalázsi főesperes-plébános úr lesz a vendégünk.

Ugyancsak szombaton 15 óra 30 perctől imaóra lesz templomunkban.

Jövő vasárnap lesz Úrnapja, vagyis Krisztus Szent Testének és Vérének főünnepe egyházunkban. A tradicionális körmenetet a reggeli szentmise után tarjuk meg. Kérem, hogy, aki tud virágszirmot hozni a körmenethez, a sekrestyében adja majd le.